Svet-Stranek.cz
Realizace veškerých služeb ve stavebnictvý

O nás:MH propgress

O nás

O společnosti
¨
Firma MH progress s.r.o. byla založena v roce 2008, realizuje menší i větší stavby jsme schopni realizovat stavby od projektu po finální podobu. Hlavní náplní naších služeb jsou rekonstrukce a opravy komerčních objektů, činžovních, panelových a rodinných domů včetně veškerých instalací a vnitřního zařízení. Nyní spolupracuje s několika stálými subdodavateli.


Naší snahou je převzít celý proces stavby (počínaje zajištění stavebního povolení přes realizaci stavebních a interiérových prací, dodávek a konče provedením kolaudace díla) a tím se snažíme svým klientům a obchodním partnerům ušetřit čas a starosti.


Náš přístup k dílu

Používáme pouze kvalitní materiály renomovaných výrobců a držitelů certifikátů jakosti. Poskytujeme záruku na provedené dílo v rozmezí od dvou do pěti let. Prohlídky staveb a návrhy technických řešení provádíme ve spolupráci s odbornými institucemi a inženýrskými firmami. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti pozemních staveb.
Specializujeme se především na oblast Prahy a Středních Čech . V průběhu realizace staveb odborně prováděnou inženýrskou činností dosahujeme snížení rozpočtových investičních nákladů o 10—15% při zajištění vysoké kvality díla.

Už při prvním kontaktu, kdy klient zjišťuje, co mu můžeme nabídnout se snažíme ke každému přistupovat individuálně. Při všech stavebních pracích lze dohodnout způsob výstavby, rozsah a technologie. Vnitřní úpravy realizujeme na přání klienta dle vlastního výběru materiálu. Pokud se rozhodnete stavět, nebo renovovat, prosím kontaktujte nás a přesvědčte se, že naším cílem je kvalitní práce pro spokojeného zákazníka.
Název: MH progress s.r.o.
Adresa: Na Příkopě 988/31, 110 00 Praha 1
IČ: 28232691
DIČ: CZ 2823691
Jednatel: Michael Hulička
Tel.č. : +420 721 259 274
Email: info@MHprogress.cz
MHprogress@post.cz